Најчесто поставувани прашања

П: 1.Are сте производител или трговско друштво?

А: Ние сме производител, бевме во електричен вентил индустрија за повеќе од 10 години. Па ние имаме предност во цената. Ние, исто така може да се направи ОЕМ.

 

П: 2.What't е вашиот бренд?

A: Нашиот бренд е CWX, така и нашата компанија е за сите CWX вентил серија, и ние исто така имаат и други модел CTF и CTB.

 

П: 3.What е начин за плаќање?

A: T / T, Paypal, Кредитна картичка, Western Union, MoneyGram, Aliexpress, L / C и др.

 

П: 4.What е вашиот Минимална количина за нарачка (MOQ)?

A: Нашите MOQ е 1piece.

 

П: 5.What за време на испорака? 

A: Пример наредби се потребни 3 работни дена, за голема цел го deoends од квантитетот.

 

П: 6.Would ќе имаат попуст ако l имаат голема цел?

О: Да, ние би можеле да понудат различни попуст според количината на нарачката.

 

П: 7.Where се наоѓа фабриката?

A: Тијанџин, Кина. и добредојде да ја посетите нашата фабрика.


WhatsApp Онлајн Chat!