Најчесто поставувани прашања

барањето за прибирање

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали сте производител или трговско друштво?

Ние сме производител, бевме во електричен вентил индустрија за повеќе од 10 години. Па ние имаме предност во цената. Ние, исто така може да се направи ОЕМ.

What't е вашиот бренд?

Нашиот бренд е CWX, така и нашата компанија е за сите CWX вентил серија, и ние исто така имаат и други модел CTF и CTB

Што е метод на исплата?

T / T, Paypal, Кредитна картичка, Western Union, MoneyGram, Aliexpress, L / C и др.

Што е вашето Минимална количина за нарачка (MOQ)?

Нашите MOQ е 1piece.

Она што за време на испорака? 

Примерок на налози се потребни 3 работни дена, за голема цел го deoends од квантитетот.

Дали имате попуст ако l имаат голема цел?

Да, ние би можеле да понудат различни попуст според количината на нарачката.

Каде се наоѓа фабриката?

Тијанџин, Кина. и добредојде да ја посетите нашата фабрика.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!