CWX-60p Angle Valve Adjustable

Përshkrim i shkurtër:


 • Model: CWX-60p
 • Valve Size: DN8-32, DN8-25
 • Valve Materiali: Brass, CPVC, çeliku Stainless
 • Tensioni nominal: DC3-6V, DC12V, AC / DC9-24V, AC220V, AC85-265V
 • Output Torque: Max6NM
 • Mode Control: CR03T
 • Moq: 1 Copë / copë
 • Port: Tianjin, Pekin, Shenzhen, Shanghai
 • Kushtet e pagesës: TT, L / C, kartë krediti, PayPal, D / A, D / P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet e produktit

  Produkt Seria: CWX

  Emri i produktit: CWX-60p Angel Valve Adjustable

  karakteristika të produktit

  ★ mund të punojnë në dhomë me ujë kazan, zëvendësim i mirë për valvula solenoid

  1, gearbox Metal dhe veshje metalike dizajn, zhurmë të ulët, të kryer në mënyrë të besueshme

  2, jetë të gjatë shërbimi: Më shumë se 100,000 qarqe

  3, kufiri elektrike dhe design kufi makineri, të vendosura me saktësi, për të shmangur drejtuar gear vazhdimisht.

  4, Myftiu me kënd të grumbulluar, të lehtë për të instaluar

  5, noton strukturën topin, nuk ka rrjedhje, veçanërisht të përshtatshme për kushtet e rënda të ndotjes.

  Aplikacion

  1. 1.Smart shtëpi, të pijshëm pajisjet e ujit, sahat uji, meter ngrohjes
  2. pajisje 2.Industrial mini-auto kontrollit, të vogla të furnizimit me ujë dhe kullimit shkarkimi
  3. ngrohës 3.Solar uji, koha lotim, humidifier industrial, kompresor ajri koha kullimit
  4. Sistemi 4.Intelligent ujë për të shpëtuar kontrollit, spërkatës zjarri, qendrore ajër-kusht fan spirale, HVAC
  5. Mbrojtja 5.Environment, projekti i trajtimit të ujit, trajtimi i ujërave të zeza
  6. Indusrial 6.Chemical, sistemi filtrimit, kullimin automatik, sistem vaditje

  parametrat teknike

   

  modeli i produktit

  tension të vlerësuarat

  aktuale të punës

  çift ​​rrotullues output

  Open / ngushtë koha

  Mënyra e kontrollit të

  DN8-32

  DC3-6V

  DC12V

  AC / DC9-24V

  AC220V

  AC85-265V

  Max100mA

  Max6NM

  <8s

  CR03T

  presioni i punës

  pushtet

  temperatura mesatare

  madhësi

  IP Garde

  funksion të veçantë

  Max1.0Mpa

  <5W

  0-90 ℃

  DN8-32 Dy-rruga

  DN8-25 Tre-rruga

  IP65

  kënd të rregullueshme

  vizatim Outline

  Madhësia formë dhe peshë

   

  tunxh

  Lidhje

  madhësi

  d

  L

  H

  W

  Të dy thread femër port të plotë

  DN8

  8

  46

  31

  0,402

  DN15

  15

  57

  38

  0,478

  DN20

  20

  71

  45

  0,559

  DN25

  23.5

  72

  49

  0,648

  Të dy thread femër reduktuar port

  DN10

  8

  46

  31

  0,401

  DN20

  15

  66

  38

  0,493

  DN25

  20

  72

  47

  0,653

  DN32

  25

  86

  60

  0,865

  3-mënyrë vertikale

  DN15

  12

  63

  49

  0.48

  DN20

  15

  66

  53

  0,537

  CPVC

  Të dy thread femër

  DN15

  15

  60

  47

  0,357

  DN20

  20

  72

  51

  0,385

  tunxh

  Lidhje

  madhësi

  d

  L

  H

  W

  Femra-mashkull thread port të plotë

  DN15

  15

  63

  38

  0,477

  Femra-mashkull thread reduktuar port

  DN20

  15

  66

  38

  0,507

  DN25

  15

  81

  44

  0,694

  DN32

  20

  76

  50

  0,739

  Të dy thread mashkull

  DN15

  15

  68

  38

  0,469

  çelik i pandryshkshëm

  Të dy thread femër port të plotë

  DN8

  8

  46

  31

  0,409

  DN15

  15

  55

  38

  0,485

  DN20

  20

  71

  45

  0,553

  DN25

  25

  72

  49

  0,662

  Të dy thread femër reduktuar port

  DN10

  8

  46

  30.5

  0,413

  DN20

  15

  63

  39

  0,558

  DN25

  20

  75

  47

  0,653

  3-mënyrë horizontal (tunxh)

  madhësi

  d

  L1

  L2

  H

  W

  DN8

  6

  52.6

  39

  24.5

  0,414

  DN15

  12

  72

  55

  39

  0,739

  DN20

  15

  86

  63.5

  44

   

  DN25

  15

  97

  68.5

  43.5

   

  komponentet kryesore

   

  trupi Valve

  nënshkrimin

  vend

  top valvulave

  Bronzi / nikel kromuar

  Bronzi / SS304 316

  Silicon Rubber / NBR / EPDM

  PTFE

  Bronzi / SS304 316

  Instalimet dhe diagramet

   

  CR03T (Kendi rregullueshme)

  Voltage DC9-24V

   

  1.SW1 hapur, SW2 hapur, valvula të afërt të plotë, duke marrë valvula pozicion mbetet pozita plotësisht të ngushtë

  2.SW1 ngushtë, SW2 hapur, valvula e hapur 30 °, duke valvula pozicion mbetet i hapur 30 ° pozita

  3.SW2 ngushtë, SW1 hapur, valvula e hapur 60 °, duke valvula pozicion mbetet i hapur 60 ° pozita

  4.SW1 ngushtë, SW2 ngushtë, valvula të plotë të hapur, duke valvula pozicion mbetet pozita plotësisht të hapur

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!