FAQ

Q: 1.Are ju prodhuesit apo kompani tregtare?

A: Ne jemi prodhues, të kishim qenë në industrinë elektrike valvulave për më shumë se 10 vjet. Pra, ne kemi avantazh në çmim. Ne gjithashtu mund të bëjmë OEM.

 

Q: 2.What't është markë tuaj?

A: markë ynë është CWX, kështu që kompania jonë është prodhuesi për të gjitha valvulave CWX seri, dhe ne gjithashtu kemi CTF tjetër model dhe CTB.

 

Q: 3.What është metoda e pagesës?

A: T / T, Paypal, Credit Card, Western Union, MoneyGram, Aliexpress, L / C etj.

 

Q: 4.What e juaj Sasia minimale Rendit (moq)?

A: MOQ ynë është 1Piece.

 

Q 5.What lidhje me kohën e lindjes? 

A: urdhra mostër nevojë për rreth 3 ditë pune, për qëllim të mëdha të deoends të sasisë.

 

Q: 6.Would ju keni një zbritje në qoftë se l kanë një qëllim të madh?

A: Po ne mund të ofrojmë zbritje të ndryshme në bazë të sasisë së rendit.

 

Q: 7.Where është fabrika e vendosur?

A: Tianjin, China. dhe i mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë.


WhatsApp Online Chat!