FAQ

KPK

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni prodhues apo kompani tregtare?

Ne jemi prodhues, të kishim qenë në industrinë elektrike valvulave për më shumë se 10 vjet. Pra, ne kemi avantazh në çmim. Ne gjithashtu mund të bëjmë OEM.

What't është markë tuaj?

markë ynë është CWX, kështu që kompania jonë është prodhuesi për të gjitha valvulave CWX seri, dhe ne gjithashtu kemi CTF tjera modelit dhe CTB

Cila është metoda e pagesës?

T / T, Paypal, Credit Card, Western Union, MoneyGram, Aliexpress, L / C etj.

Cila është porosia juaj Sasia minimale (moq)?

Moq ynë është 1Piece.

Po në lidhje me kohën e dorëzimit? 

urdhërat mostër nevojë për rreth 3 ditë pune, për qëllim të mëdha të deoends të sasisë.

A do të ketë një zbritje në qoftë se l kanë një qëllim të madh?

Po ne mund të ofrojmë zbritje të ndryshme në bazë të sasisë së rendit.

Ku është fabrika e vendosur?

Tianjin, China. dhe i mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!